Teknoloji

Samsung, ChatGPT’ye Rakip Olmak İçin Yapay Zeka Geliştiriyor

Dünyanın dev teknoloji şirketleri kendi yapay zeka teknolojilerini geliştirmeye devam ediyor. Son olarak, Google GPT rakibi Bard dil modelini başlatırkenBugün beklenmedik bir yerden haber geldi.

Daha önce ChatGPT nedeniyle içsel bilgilerin ifşa edilmesi sonucunda yapay zeka kullanımı yasaklanmıştı. SAMSUNG Yeni gelen habere göre kendi aracını geliştirmeye başladı. Şirket, ChatGPT’ye rakip bir bot için kendi ülkesinin arama motoru ve internet devi Naver ile ortaklık kurdu.

Samsung’un yapay zekası hakkında öğrenilen ilk detaylar:

Şu an için Samsung’un Naver ile birlikte geliştirdiği yapay zeka hakkında çok fazla bilgi edinilmiş değil. Ancak öğrenilen bilgiler ChatGPT gibi yapay zeka kullanımına dayanmaktadır. herkese açık değil yan tarafta İlk aşamada teknoloji sadece şirketin “Cihaz Çözümleri Departmanı” çalışanları tarafından kullanılacak.

Burada yapılan ilk kurum içi testlerin ardından Samsung telefonlar ve ev eşyaları dahil olmak üzere teknolojinin kullanımı Cihaz Deneyimi bölümüneAçılacak.

Yapay zeka Samsung için ne yapacak?

ChatGPT ve Samsung çalışanlarının konu olduğu olayda, çalışanlar bilinmeyen kodları ChatGPT’ye paylaşarak düzenlemelerini ve teklif vermelerini istedi. Yeni yapay zeka aslında bu konuda bir alternatif olacak.

Samsung, yarı iletkenlerine aittir hassas bilgileri Naver ile paylaşacaktır. Bu verileri işleyerek, özellikle Samsung’a kıyasla yapay zekanın çalışması sağlanacaktır. Çalışanlar, kodlarını üçüncü taraf hizmetleri kullanmadan yapay zeka yardımıyla geliştirecekler.

akcadagajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu